O nás

Uchovejte si vzpomínky na nejkrásnější chvíle svého života navždy...

Fotoateliér DAFOTO - Daniela Pochopová v Tišnově je tu pro Vás již od roku 2000 a na základě svých letitých zkušeností nabízí širokou škálu  profesionálních fotografických služeb ušitých přímo na míru Vašim přáním.

 

Specializujeme se zejména na svatební foto, rodinné a dětské fotografie nebo v současné době velmi žádané fotografie nastávajících maminek. Zhotovíme klasické portréty, umělecké akty, můžete k nám přivést a nechat vyfotografovat i své domácí mazlíčky. Nafotíme studentská tabla, realizujeme i školní a reklamní fotografie či průkazové foto s retuší!  Z dalších služeb poskytujeme např. rekonstrukce starých fotografií, fotomontáže,koláže. Nabízíme také zhotovení dnes velmi populárních fotodárkům a originálních fotoobrazů.

Snoubenci si u nás mohou vybrat z bohaté nabídky svatebních oznámení.

V naší prodejně si vyberete z velkého množství rámů a albumů.

Naší devízou je profesionální přístup a kvalitně odvedená práce.V našem fotoateliéru na Vás čeká studio vybavené moderní fotografickou technikou, kde si můžete vybírat ze spousty různých druhů pozadí a využít rozličné rekvizity.

 

Po celou  historii naší firmy se snažíme neustále zdokonalovat kvalitu našich služeb, rozšiřovat nabídku služeb a připravovat výhodné akce a slevy pro naše zákazníky.

Silnou oporu pro nás tvoří společnost FOTOSTAR, která disponuje uceleným sortimentem produktů a služeb.

Pokud si vyberete naši firmu, ať už pro zpracování Vašich snímků z dovolené nebo vyfotografování slavnostních a neopakovatelných událostí jako svatba, narození dítěte a nebo zhotovení různých portrétů jen tak na památku, vězte, že jste zvolili profesionály s příjemným, trpělivým a odborným přístupem.

E-mail: daniela[na]dafototisnov.cz       Tel: 774 266 422
Facebook  Google Plus